Opis
Aerotec SUPERSIL 6 jest bardzo łatwy w transporcie dzięki uchwytowi do przenoszenia, a ponadto jest wyjątkowo cichy!
CECHY:
- Przenośna sprężarka tłokowa o konstrukcji bezolejowej
- Bezobsługowa jednostka 2-cylindrowa
- Zawiera reduktor ciśnienia do precyzyjnej regulacji ciśnienia podawania
- Bardzo cichy, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach
- Z gumowymi nóżkami dla stania bez drgań
Specyfikacja
| Model | Aerotec SUPERSIL 6 |
| Kod produktu | 2010261 |
| Typ | kompresor bezolejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 1 |
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 105 l/min |
| Wydajność efektywna | 65 l/min |
| Prędkość obrotowa | 1450 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 74 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 59 dB |
| Moc silnika | 0,75/1 kW/KM |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary | 380 x 380 x 385 mm |
| Waga | 15 kg |



