Kod produktu: 2009528
Opis
CECHY:
- Bardzo cichy kompresor do aerografii – tylko 40 dB(A).
- Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju prac z użyciem aerografu.
- Sprężarka smarowana olejem.
Specyfikacja
| Model | Aerotec SILENT 50 do aerografii |
| Kod produktu | 2009528 |
| Typ | kompresor olejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 1 |
| Pojemność zbiornika | 9 l |
| Ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 50 l/min |
| Wydajność efektywna | 32 l/min |
| Prędkość obrotowa | 2900 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 48 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 40 dB |
| Moc silnika | 0,34/0,46 kW/KM |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary | 350 x 350 x 500 mm |
| Waga | 24 kg |



