Opis
CECHY:
- Przenośna sprężarka tłokowa o konstrukcji bezolejowej
- Bezobsługowa jednostka 1-cylindrowa
- W zestawie reduktor ciśnienia umożliwiający precyzyjną regulację ciśnienia tłoczenia
- Z czytelnym panelem sterowania
- Wyjątkowo płaska konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca

Nowoczesny panel przedni z poręcznym regulatorem ciśnienia

Doskonale czytelny panel sterowania ciśnieniem w zbiorniku i ciśnieniem tłoczenia

Kompaktowa konstrukcja
Specyfikacja
| Model | Aerotec Airliner 6 |
| Kod produktu | 200664 |
| Typ | kompresor bezolejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 1 |
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 200 l/min |
| Wydajność efektywna | 110 l/min |
| Prędkość obrotowa | 3400 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 97 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 78 dB |
| Moc silnika | 1,1/1,5 kW/KM |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary | 320 x 370 x 380 mm |
| Waga | 9,4 kg |



