Opis
- Mobilna sprężarka tłokowa o konstrukcji smarowanej olejem
- Wolnobieżny, napędzany paskiem klinowym 2-cylindrowy 1-stopniowy zespół rzędowy
- Odciążenie rozruchu za pomocą wyłącznika ciśnieniowego
- Z dużymi wyprofilowanymi kołami z twardej gumy z łożyskami kulkowymi i kółkami skrętnymi dla łatwego przemieszczania
- Kondensat jest odprowadzany za pomocą zaworu kulowego
- Dostawa wraz z wtyczką falownika fazy

Manometr i regulator ciśnienia są bezpiecznie schowane w konsoli zbiornika. Z bardzo dużym regulatorem ciśnienia i manometrami 63 mm.

Sprężarka 2-cylindrowa z aluminiowymi tłokami i 3 hartowanymi pierścieniami tłokowymi.
Specyfikacja
| Model | Aerotec 600-90 TECH |
| Kod produktu | 2013220 |
| Typ | kompresor olejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 2 |
| Pojemność zbiornika | 90 l |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 600 l/min |
| Wydajność efektywna | 375 l/min |
| Prędkość obrotowa | 1250 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 97 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 78 dB |
| Moc silnika | 3/4 kW/KM |
| Zasilanie | 400 V |
| Wymiary | 975 x 390 x 800 mm |
| Waga | 75 kg |



