Aerotec 430-90 WORKER

Kod produktu: 2013285
Instrukcja obsługi
Części zamienne
Specyfikacja
| Model | Aerotec 430-90 WORKER |
| Kod produktu | 2013285 |
| Typ | kompresor olejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 2 |
| Pojemność zbiornika | 90 l |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 390 l/min |
| Wydajność efektywna | 250 l/min |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 97 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 78 dB |
| Moc silnika | 1,8/2,5 kW/KM |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary | 600 x 750 x 1150 mm |
| Waga | 75 kg |
