Kompresor montażowy Aerotec POWERPACK PRO

Kod produktu: 2005001
Instrukcja obsługi
Części zamienne
Specyfikacja
| Model | Kompresor montażowy Aerotec POWERPACK PRO |
| Kod produktu | 2005001 |
| Typ | kompresor olejowy |
| Rodzaj | sprężarka tłokowa |
| Ilość tłoków | 2 |
| Pojemność zbiornika | 24 l |
| Ciśnienie | 10 bar |
| Wydajność teoretyczna (na ssaniu) | 390 l/min |
| Wydajność efektywna | 250 l/min |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min |
| Poziom mocy akustycznej (Lw) | 92 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Lp) | 74 dB |
| Moc silnika | 1,8/2,5 kW/KM |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary | 490 x 640 x 810 mm |
| Waga | 54 kg |
