O nas

AEROTEC to jedna z wiodących marek w zakresie techniki sprężonego powietrza dla przemysłu specjalistycznego w Niemczech i innych krajach europejskich, która od wielu lat z powodzeniem działa na rynku.

NASZA FILOZOFIA
AEROTEC oznacza wysokiej jakości technikę sprężonego powietrza. Dzięki naszemu wieloletniemu branżowemu know-how oraz dojrzałej infrastrukturze, specjaliści z firmy AEROTEC są do Państwa dyspozycji, aby zawsze dysponować odpowiednim rozwiązaniem dostosowanym do Państwa potrzeb.

W firmie AEROTEC asortyment produktów jest stale poszerzany, przy czym w przypadku wszystkich produktów zwraca się uwagę na wymagania rynku, optymalną jakość i przystępną cenę.

NASZE PRODUKTY
Produkty AEROTEC charakteryzują się wysoką jakością wykonania i optymalnym stosunkiem ceny do wydajności, dzięki czemu dla każdego zastosowania i użytkownika zawsze można znaleźć optymalną sprężarkę lub narzędzie pneumatyczne.

Asortyment produktów AEROTEC wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i wysokiej jakości doborem materiałów. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie produkty były ulepszone pod względem optymalizacji produktu i łatwiejszego użytkowania.